Červen 2017

#1 Prohlídka Jimovy skupiny - Úvod

8. června 2017 v 18:00 | Jay |  Příběhy
Tento příběh je fiktivní, ale jsou v něm zahrnuty také některé zkušenosti, které jsem postupem času získal. Příběh vypráví o čtyřech osmnáctiletých maturantech, kteří byli povoláni na třídní zdravotní prohlídky, které byli povinni absolvovat jako skupina. Příběh je vyprávěn v první osobě z pohledu jednoho z chlapců jménem Jim. Prohlídky byly prováděny školní zdravotní sestrou a sestrou praktického lékaře s pomocí jedné z maturujících dívek. Od doby, co jsou chlapci prohlíženi ženami vzájemně před sebou, se v příběhu vyskytuje CFNM a také vzájemné pozorování chlapců "male-to-male". V příběhu se také vyskytuje nespočet trapných situací, které musí chlapci vydržet. Snažil jsem se být tak detailní, jak to jen šlo, takže jestli máte rádi retardaci děje a podrobný příběh, měli byste být doma :-)

Dejte mi prosím vědět, jak se Vám příběh líbil.


Už jsem byl celý zadýchaný, když jsem se konečně dostal do šatny. Bál jsem se, že přijdu pozdě a znovu budu mít potíže, a to teď rozhodně nepotřebuji. Tentokrát to ale opravdu nebyla moje vina. Můj učitel na matematiku mě zdržel ve třídě, aby mi pomohl pochopit novou látku. I když jsem v maturitním ročníku, stále si na sebe musím brát polyethylenové oblečení. Nejsem si jistý proč, ale na této škole je povinná tělesná výchova každý školní rok. Nicméně rychle jsem zamířil do šatny, odemkl skříňku a začal se převlékat. Vypadalo to jako že bych nebyl poslední, protože spousta ostatních spolužáků se ještě převlékala. Rychle jsem vyklouzl ze svého civilního oblečení a oblékl jsem si cvičební úbor.

Tentokrát jsem si musel pospíšit, ale abych byl upřímný, rád se převlékám pomalu, abych mohl pozorovat převlékání ostatních kluků. Nechápejte mě špatně, nejsem homosexuál nebo tak něco, mám rád holky. Pouze nemám tak často příležitost vidět je nahé. Byl jsem tak neuvěřitelně vzrušený za těch pár posledních let. Hádám, že se dívám po ostatních chlapcích, protože jsou tu přímo vedle mě. A předpokládám, že je to lepší než nic. Také jsem postřehl, že pár ostatních chlapců se dívalo na mě. Ale mě to nevadí. Předpokládám, že je to spravedlivé, když jsem já viděl je, a myslím, že mám celkem sportovní postavu, za kterou se nestydím.

Když jsem je pozoroval, snažil sem se na ně nekoukat příliš dlouho, abych měl erekci. To se téměř stalo mému spolužákovi, když jsme nastoupili do školy. Nebyl jsem připravený na to, jak odlišné jsou cvičební úbory na střední škole v porovnání se základní školou. Už jsem si zvyknul převlékat se před ostatními chlapci do mých cvičebních kraťasů a trička. To jsme totiž dělali i na základní škole a nebyl s tím problém. Rozdíl byl ale v tom, že na základce jsme si vždy nechávali spodní prádlo na sobě, a pouze jsme si přetáhli kraťasy přes trenky. Zde jsou věci trochu složitější, a náš učitel Trenér Adams požaduje, abychom si oblékali atletický suspenzor namísto normálního spodního prádla. Řekl nám, že teď jsme všichni ve věku, kdy se vyvíjíme v mladé muže, takže potřebujeme extra ochranu. Ale to je jedno. Zkrátka teď když se chceme převléct na tělocvik, nedříve se svlékneme do naha, a pak si nasadíme suspenzor.

Můj první rok na škole bylo poprvé, co jsem se musel držet těchto nových pravidel o převlékání. Vzpomínám si, jak jsem byl nervózní. když jsem se musel svléct poprvé. Po úplném svlečení jsem si poprvé rychle natáhl suspenzor, a doufal jsem, že mě nikdo neuvidí nahého. Problém byl, že to můj penis a varlata drželo velmi pohodlně a byl to celkově dobrý pocit. Také jsem cítil studený vzduch na mém nahém zadku, a to bylo stejně tak příjemné. Cítil jsem pásy od suspenzoru, které se mi zařezávaly do zadku vždy, když jsem se pohnul, a to bylo také příjemné. Pak jsem ale udělal hroznou chybu. Podíval jsem se na chlapce, který stál vedle mě, když se převlékal zrovna, když se předklonil, aby si natáhl suspenzor. Táhnul za zadní pásy a nastavoval si přední vak. Začal jsem cítit bouli v mém suspenzoru, která pomalu začala růst. Nemohl jsem si pomoci. Rychle jsem si natáhl kraťasy, a doufal jsem, že to dokážou zakrýt dříve, než to někdo uvidí. Měl jsem štěstí. Dokončil jsem převlékání, a vběhl do tělocvičny kvůli prezenci, a ten zvláštní pocit mezi mými nohami opadl. Ale ponaučil jsem se, a vždycky se snažím ovládnout, kam při převlékání koukám.

Přešel jsem na mou přidělenou pozici v tělocvičně jen tak tak, a už jsem slyšel, jak učitel volá mé jméno. "Jim Johnson?"


"Tady," odpověděl jsem. Ano, dal jsem to. Žádný trest za pozdní příchod mě dnes nečeká. Vypadalo to jako že to může být jen další rutinní tělocvik. Pravděpodobně bychom trénovali několik střel na koše a běželi bychom několik koleček. Pak bychom se osprchovali a převlékli. Ale vyskytl se malý problém, který naše plány zcela změnil.

Diskuze

8. června 2017 v 15:05 | Jay

Diskuze:

Pod tímto článkem je prostor pro volnou diskuzi. Zároveň zde můžete přidávat vaše příběhy a články, popřípadě odkazy na jiné stránky. Jediné pravidlo diskuze je základní slušné chování.

Informace

8. června 2017 v 15:03 | Jay

Informace o webu:


Kontakt

8. června 2017 v 14:51 | Jay
Kontakt na autora:

Vzhledem k povaze článků a celkovému tématu webu je kladen důraz na anonymitu. Pokud máte návrhy, připomínky, pochvalu, nebo konstruktivní kritiku, můžete jí napsat do komentáře pod tento článek. Pokud se přeci jen chcete nebo potřebujete spojit s autorem, můžete se ozvat na cfnmcz @ email.cz. Pokud se chcete stát součástí skupiny CFNM CZ, a podělit se s námi o své zážitky a příběhy, můžete se taktéž ozvat na tento email.

Za každou zprávu budeme rádi.

Skupina CFNM CZ.

Galerie

8. června 2017 v 14:39 | Jay

Galerie fotografií:


Úvodní článek

8. června 2017 v 14:35 | Jay |  Články
Dobrý den, mé jméno je Jay, a budu zde pro Vás přidávat nejrůznější články, příběhy, fotografie a v podstatě všechno co se týká CFNM. Byl bych rád, kdybyste mi napsali pár připomínek co byste zde uvítali, co byste chtěli jinak, a co sevám líbí.

Děkuji za pozornost a doufám, že se Vám zde bude líbit.